právě čtete...
Novinky a rychlé tipy // News

Novinky z Londýna I (březen 12)

UŽ ZBÝVÁ JEN 145 DNŮ DO ZAČÁTKU OLYMPIJSKÝCH HER V LONDÝNĚ! Podívejte se na poslední FOTKY z OLYMPIJSKÉHO PARKU (včetně záběrů z nového Velodromu) na http://www.london2012.com/photos. Novinky (např. že hudbu pro úvodní a závěrečnou ceremonii nahraje London Symphony Orchestra), mapy areálu a další důležité informace najdete na oficiálním webu Olympijských her http://www.london2012.com/. Chtěli byste VIDĚT OLYMPIJSKÝ PARK JEŠTĚ PŘED JEHO OTEVŘENÍM? I to je možné, více informací najdete zde https://mintytrips.wordpress.com/2011/11/26/navsteva_olympijskeho_londynskeho_parku. Hledáte ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ MÍSTA spojená s Olympiádou? Najdete je zde https://locogrecruitment.london2012.com/jobs/main (letní brigády pak zde http://summerjobs.jobsforthegames.co.uk/). Pokud se na Olympiádu chystáte, může vám přijít vhod náš seznam CENOVĚ DOSTUPNÉHO UBYTOVÁNÍ v Londýně. Seznam najdete zde http://mintytrips.cz/ubytovani_v_londyne.html. Přejeme vám příjemný pobyt v Londýně. Jakub a Eva

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem… www.mintytrips.cz


Doporučujeme:

Kvalitní a levné ubytování v centru Londýna

UBYTOVÁNÍ V LONDÝNĚ

KVALITNÍ CENOVĚ DOSTUPNÉ I LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V LONDÝNĚ. Booking.com je pravděpodobně nejlepší hotelový vyhledávací systém, který jsme kdy viděli. Zdarma prohledá všechny možnosti ubytování v centru i okolí Londýna a nabídne vám nejpřijatelnější ceny londýnských hotelů, hostelů a bed and breakfast. Vše v českém jazyce. My jsme booking.com využili už několikrát a vždy jsme našli dobré ubytování za výhodné ceny. Jakub a Eva

Nejlevnější online letenky do Londýna koupíte od www.pelikan.cz.


Více informací najdete v našem Nezávislém průvodci Londýnem, Anglií, Walesem a Skotskem… WWW.MINTYTRIPS.CZ. Co tam konkrétně najdete? Aktuální informace na téma: Doprava v Londýně, Kam v Londýně zajít na dobré jídlo, Kultura a noční život v Londýně, Londýnské památky, zajímavá netradiční místa, galerie, parky & trhy, Ubytování v Londýně a další. Připravili jsme pro vás rovněž praktické průvodce: To nejlepší z Londýna za jeden den, Víkend v Londýně, Londýn zdarma, Za nákupy v Londýně, V Londýně na pár hodin, Romantický Londýn a V Londýně s dětmi. Dále vám přinášíme tipy kam se vydat za putováním v Anglii (Cornwall, Lake District, Dorset…), Walesu (Snowdonia) a Skotsku, včetně podrobných cestovních itinerářů, map a fotek.


Advertisements

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Minty Trips (www.mintytrips.cz)

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z - vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, dobře znají.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování?

U nás na http://ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte http://ubytovani.mintytrips.cz (klikněte níže)

Join 44 other followers

Návštěvy

  • 90,941 hits
Advertisements
%d bloggers like this: