právě čtete...
Nezávislý průvodce Londýnem od A do Z

VÝPRODEJE OBLEČENÍ V LONDÝNĚ, LEVNÉ NÁKUPY A SLEVY!

VÝPRODEJE OBLEČENÍ V LONDÝNĚ, LEVNÉ NÁKUPY A SLEVY! OD VELKÝCH MÓDNÍCH ZNAČEK K NEZÁVISLÝM BUTIKŮM, AŤ JE VÁŠ STYL ČI ROZPOČET JAKÝKOLIV, LONDÝN JAKO CENTRUM NÁKUPŮ USPOKOJÍ OPRAVDU KAŽDÉHO. Pokud chcete navštívit všechny hlavní obchody během jednoho dne (řetězce jako Zara, Primark, Lillywhites, Gap, H&M, Esprit, Next, French Connection nebo Top shop), pak nákupní třídy Oxford Street, Carnaby Street a Regent Street budou váš cíl. Hledáte-li alternativu (oblečení mladých začínajících návrhářů a originálnější kousky), zajděte se určitě cournout na londýnské trhy: Portobello, Spitalfields, Brick Lane nebo populární Camden Market. Ty patří k nejlepším co se módy týče. S mnoha restauracemi a kavárnami v těsném sousedství obchodů, můžete nejen nakupovat až do omdlení 🙂 …jak místní říkají “shop until you drop”…, ale i si průběžně dopřávat příjemného relaxu a doplňovat energii na další výpravy. Třeba do Knightsbridge za luxusními Haute Couture značkami, do Harrodsu nebo do Westfieldu, největšího obchodního centra v Evropě. Další tipy, které v normálním průvodci nenajdete, a osobní doporučení kde výhodně v Londýně nakoupit najdete zde www.mintytrips.cz/nakupy_v_londyne.html

Advertisements

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Minty Trips (www.mintytrips.cz)

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z - vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, dobře znají.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování?

U nás na http://ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte http://ubytovani.mintytrips.cz (klikněte níže)

Join 44 other followers

Návštěvy

  • 92,436 hits
Advertisements
%d bloggers like this: