právě čtete...
Novinky a rychlé tipy // News

Anglie je stále velmi zajímavá pro Čechy

Důvodem již není pouze výdělek, jak tomu bývalo před tím, než libra klesla na dnešní úroveň a je k mání zhruba za 30 Kč.

Dnes jsou hlavní důvody odjezdu angličtina, poznání nové kultury, zkušenosti a samozřejmě i přivýdělek.

Česká Republika se připojila k EU v roce 2004 a od té doby se Británie stala oblíbenou destinací pracovníků ve všech možných odvětví zaměstnání, ale kvalitní informace je stále obtížné najít. Zní to paradoxně v době internetu a levného mezistátního telefonování, ale takhle to přesně je, když to jednoduše shrnu. Mnoho lidí neví, jak si najít vhodné ubytování, kde jej hledat, jak si zajistit pojištění, efektivně hledat práci nebo co člověka čeká, když si kupuje například automobil v Británii.

Měl jsem příležitost žít v Anglii od roku 2004 a za poslední přibližně 5, po které podnikám, jsem měl příležitost pracovat a mluvit s více než 300 lidmi, kteří opustili svou zemi, aby našli své štěstí právě v Anglii. Bohužel nemohu předat své zkušenosti i těm ostatním, kterých jsou tisíce ročně. To je hlavním důvodem, který mě motivoval k napsaní elektronické knihy (eknihy) a nahrání Online Kurzu, který se zabývá tím, jak se připravit na život v Anglii, co je nutné zařídit před odjezdem až přes vyřízení bydlení, práce, pojištění, banky nebo britského občanství, až po odjezd zpět do své vlasti.

Nechci si nechat veškeré cenné zkušenosti pouze pro sebe, ale mým cílem je přinést tyto informace všem, kdo uvažuje o cestě do Anglie prostřednictvím eknihy a unikátního Online Kurzu.

Advertisements

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Minty Trips (www.mintytrips.cz)

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z - vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, dobře znají.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování?

U nás na http://ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte http://ubytovani.mintytrips.cz (klikněte níže)

Join 44 other followers

Návštěvy

  • 90,941 hits
Advertisements
%d bloggers like this: