Doporučujeme

kvalitní ubytování v Londýně i celé Anglii (hotely a hostely) najdete na:

  • hotelscombined.com je pravděpodobně nejlepší hotelový vyhledávací systém, který jsme kdy viděli. Zdarma prohledá všechny hlavní hotelové rezervační systémy (Opodo, Expedia, Booking.com, Hotels.com, LateRooms a další) a nabídne vám nejpřijatelnější ceny londýnských hotelů a hostelů. Vše v českém jazyce.
  • booking.com je námi preferovaný hotelový rezervační systém v českém jazyce. Nabízí dobrý výběr londýnských HOTELŮ, smysluplné hodnocení od zákazníků a to za slušné ceny bez skrytých příplatků.
  • hostelworld.com je rezervační systém nabízející více jak 200 HOSTELŮ v Londýně za velmi příznivé ceny. Pokud chcete ušetřit na ubytování a utratit více např. za muzikály nebo památky, hostelworld.com je tu pro vás. Hostelworld nyní akceptuje i platby přes PayPal.

levné letenky koupíte od www.pelikan.cz.


VÍCE INFORMACÍ O LONDÝNĚ NAJDETE NA MINTY TRIPS WEBU www.mintytrips.cz. PŘIPRAVILI JSME TAM PRO VÁS LONDÝNSKÉ JEDNODENNÍ A VÍKENDOVÉ PRŮVODCE, KTERÉ KOMBINUJÍ ZÁBAVU, NÁKUPY I PAMÁTKY DOHROMADY. VĚŘÍME, ŽE SE VÁM BUDE I HODIT PRŮVODCE “LONDÝN ZDARMA”, “ROMANTICKÝ LONDÝN”, “ZA NÁKUPY V LONDÝNĚ”, “LONDÝN S DĚTMI” A “V LONDÝNĚ NA PÁR HODIN”.


Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Minty Trips (www.mintytrips.cz)

Nezávislý průvodce Londýnem, Anglií a Skotskem od A až do Z - vše co jste kdy potřebovali vědět při vašich cestách do Velké Británie. Sestaveno lidmi, kteří v Británii žijí, obdivují její krásy a místa, která doporučují, dobře znají.

Jedete na dovolenou? Hledáte levné a kvalitní ubytování?

U nás na http://ubytovani.mintytrips.cz najdete více než 2 000 000 hotelových a hostelových nabídek po celém světě, nejlepší ceny a ověřená hodnocení cestovatelů. Vyzkoušejte http://ubytovani.mintytrips.cz (klikněte níže)

Join 44 other followers

Návštěvy

  • 99,014 hits
%d bloggers like this: